Tebrikler – Mayil Coaching Akademie

İlginiz için teşekkürler!

Size faydalı olup olamayacağımızı belirlemek için gönderdiğiniz başvuruyu özenle inceleyeceğiz. Eğer sizinle çalışabileceğimize inanırsak, hafta içinde 48 saat içinde size geri dönüş yapacağız. 


Talep yoğun  ve kontenjanımız sınırlı olduğundan dolayı başvurunuzun değerlendirilmesi ve geri dönüş yapılması biraz zaman alabilir. Size en kısa sürede geri dönüş yapabilmek için elimizden geleni yapacağız.

Seninle irtibata geçene kadar aşağıdaki özel Eğitim videolarımızı izleyebilir ve bizi Sosyal Medyada takip edebilirsin!

Bize başvurmakla doğru kararı verdin! İşte Danışanlarımızın memnuniyet mesajları:

Mükemmel
62 değerlendirmeye göre.
Zehra Tokmak
Zehra Tokmak
inanilmaz degisiklikler yasadim! hayallerime adim adim katilmis oldugum Egtimler ile ulasdim,Allah Razi olsun..
Enes Kiyik
Enes Kiyik
Als ich mich angemeldet habe ich mich gefragt wozu ich es brauche? Es hat mir sehr viel Spaß gemacht etwas neues zu lernen. Ich würde es da draußen an jeden empfehlen damit man was neues lernt und sich weiterbildet!
ömer esen
ömer esen
DİL, İNSANIN TERAZİSİDİR Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretlerinin nasihatlerinden: İnsan, iki küçük şeyin esiridir; biri kalptir, biri dildir. Dil, insanın terazisidir. Dil bir aslandır ki salıverilmesi ziyandır. Susmak, vakar elbisesidir. Konuşmadıkça, söylemedikçe söz senin emrindedir. Konuşunca, sen sözün emrine girersin.
Yavuz Mumcu
Yavuz Mumcu
Mayil Coaching (İsa Bey) insanlarin uyanmasında, gelişmesinde, Kitab ve Sünnet ışığında kendi farkındalığının artmasında ve bu vesileyle huzur, bolluk ve bereket gibi en hayati ihtiyaçları kendine mıknatıs gibi çekmeyi öğretiyor. İsa beyin samimi, cömert ve kardeşçe yaklaşımiyla kişinin gözü açılıyor ve mesafe kat ediyor. Kendisinin çok güzel bir sözü var:"kişi kitab okuyarak araba sürmesini öğrenemez, bir rehbere ihtiyacı vardır" aynende öyle! Kendisinden Allah cc. razı olsun, her zaman ve herkese tavsiye edebileceğim adres : Mayil Coaching! ????????
songuel aksu
songuel aksu
Sevgili isa Mail coaching, öncelikle sizlere çokkk Teşekkür ediyorum, bu değerli faydalı eğitimlerinizde banada yer verdiğiniz için Allah sizlerden razi olsun ???????????? bu Kaliteli başarılı ve insanlara çokkk yardımı faydası dokunan eğitimleri herkese cani gönülden tavsiye ediyorum... çünkü ben bu eğitimlerde olduğum için her gün rabbime şükrediyorum ... çünkü ben bu eğitimler sayesinde kendimi geliştirdim, Allah’ın izniyle çokk faydalarını gördüm isterimki herkesde faydalansın ... Mutluluk gelişimle oluşuyor. Kendimi geliştirdikçe mutlu oldum....Ben kendimi bu eğitimler sayesinde tanıdım yeteneklerimi keşfettim her öğrendiğim eğitimleri hayatıma geçirip başarılı oldum Allah’ın izniyle.. Ve çok teşekkür ediyorum bu faydalı başarılı eğitimleri sunan isa Mail coaching Akademi Allah sizden razı olsun iyiki bu eğitimler var. şükürler olsun Rabbime????????????
Fynn Schmitz
Fynn Schmitz
Ich habe sehr gute Erfahrung mit Herr Mayil gemacht. Kann es jedem nur empfehlen. Von mir gibt es 5 Stunden.
Asli Karabag
Asli Karabag
Selamun Aleyküm saygideger hocam,sizinle tanismak bana henüz kismet olmadi..Ancak vidaolarinizi izliyorum onlarin bana çok faydasi oldu Insallah en yakin zamanda taninismak ümüdiyle ????
Ayse Özcelik
Ayse Özcelik
Hayatımda cok guzel maddi manevi değişikler oldu, olmayi da devam ediyor, kimbilir daha ne ogrendiklerimle kendim de değişim ve gelişim olacak.. Bazen kendime diyorum gec mi kalmışım???? bunda da var bir iyilik guzellik hikmet diyorum..???? Elhamdullilah cok mutluyum???? Rabbim uygulayip hayatimiza geçirmeyi ve baskalarina faydalı olabilmeyi nasip etsin???? Çok teşekkür ederim Isa hocam, hayatimiza sevdiklerimize ögrettiklerinizle cok seyler kattınız, hangi birini anlatayım... Rabbim sizi her daim melek ordulariyla beraber olmayi nasip etsin, Cennet ile müşerreflendirsin????

Copyright © 2010-2023
Impressum