1. Adım: Bu değerli Videoyu izle!

2. Adım: Dr. İsa Mayil'in VİP Eğitim Programına katılmak için başvuru yap!

Özel hayatını ihmal etmeden finansal güvenliğini sağlamak ister misin? Kendini yıpratmadan iş performansını arttırmak ve endişesiz sakin bir kafaya sahip olmak ister misin?

Eğer sen de bunu istiyorsan ve bu videoyu sonuna kadar izlediysen, o zaman bizim VİP Eğitim Programımıza katılmak için şimdi aşağıdaki butona tıkla ve başvuru gönder.

Yüksek kalite standartımızı korumak için kontenjanlarımız sınırlıdır. Sadece sınırlı sayıda danışan kabul edebiliriz ve ücretli VİP eğitim programlarımız çok büyük talep görüyor. Bu nedenle, bizimle çalışmak için öncelikli olarak bir başvuru yapman gerekmektedir.

Başvuru yapmak, seni eğitimlerimize otomatik olarak kaydetmez. Başvurun, bizim sana en ideal eğitimi belirlememize yardımcı olur. Böylece, sana özel bir VIP eğitim programı tavsiye edebiliriz. Bu sayede zamanını ve paranı en iyi şekilde değerlendirme fırsatı yakalarsın. Hemen başvurunu yap ve senin için hazırladığımız özel eğitim programı ile başarılı bir geleceğe doğru adım at.

Eğitimlerimizde seni ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacağız. Ancak, hatırlatmakta fayda var: kontenjanlarımız sınırlıdır. Bu nedenle, başvuru yapmanı tavsiye ederiz.

Eğitime katılmak için başvuru yaptıktan sonra biz seninle telefon üzeri iletişime geçeğiz. Eğer telefonda eğitimimize uygun olduğunu anlarsak seni de eğitim programımıza alacağız. 

VİP Eğitimlerimize katılanların başarı hikayeleri!


İsa Mayil - Avrupa'da Kişisel Gelişim Eğitmeni
İsa Mayil - Avrupa'da Kişisel Gelişim Eğitmeni
63 Google değerlendirmeler
Hasan Tinas
Avrupalılar kavurdur diyorlar cahiller niye ekmeklerini yitiyorlar domuz yağı ile yapılıyor ekmekleri uzayda nasıl yasıyorsunuz yaşanır kendini tedavi et önce bedavamı tedavin
Zehra Tokmak
inanilmaz degisiklikler yasadim! hayallerime adim adim katilmis oldugum Egtimler ile ulasdim,Allah Razi olsun..
Enes Kiyik
Als ich mich angemeldet habe ich mich gefragt wozu ich es brauche? Es hat mir sehr viel Spaß gemacht etwas neues zu lernen. Ich würde es da draußen an jeden empfehlen damit man was neues lernt und sich weiterbildet!
ömer esen
DİL, İNSANIN TERAZİSİDİR Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretlerinin nasihatlerinden: İnsan, iki küçük şeyin esiridir; biri kalptir, biri dildir. Dil, insanın terazisidir. Dil bir aslandır ki salıverilmesi ziyandır. Susmak, vakar elbisesidir. Konuşmadıkça, söylemedikçe söz senin emrindedir. Konuşunca, sen sözün emrine girersin.
Yavuz Mumcu
Mayil Coaching (İsa Bey) insanlarin uyanmasında, gelişmesinde, Kitab ve Sünnet ışığında kendi farkındalığının artmasında ve bu vesileyle huzur, bolluk ve bereket gibi en hayati ihtiyaçları kendine mıknatıs gibi çekmeyi öğretiyor. İsa beyin samimi, cömert ve kardeşçe yaklaşımiyla kişinin gözü açılıyor ve mesafe kat ediyor. Kendisinin çok güzel bir sözü var:"kişi kitab okuyarak araba sürmesini öğrenemez, bir rehbere ihtiyacı vardır" aynende öyle! Kendisinden Allah cc. razı olsun, her zaman ve herkese tavsiye edebileceğim adres : Mayil Coaching! ????????
songuel aksu
Sevgili isa Mail coaching, öncelikle sizlere çokkk Teşekkür ediyorum, bu değerli faydalı eğitimlerinizde banada yer verdiğiniz için Allah sizlerden razi olsun ???????????? bu Kaliteli başarılı ve insanlara çokkk yardımı faydası dokunan eğitimleri herkese cani gönülden tavsiye ediyorum... çünkü ben bu eğitimlerde olduğum için her gün rabbime şükrediyorum ... çünkü ben bu eğitimler sayesinde kendimi geliştirdim, Allah’ın izniyle çokk faydalarını gördüm isterimki herkesde faydalansın ... Mutluluk gelişimle oluşuyor. Kendimi geliştirdikçe mutlu oldum....Ben kendimi bu eğitimler sayesinde tanıdım yeteneklerimi keşfettim her öğrendiğim eğitimleri hayatıma geçirip başarılı oldum Allah’ın izniyle.. Ve çok teşekkür ediyorum bu faydalı başarılı eğitimleri sunan isa Mail coaching Akademi Allah sizden razı olsun iyiki bu eğitimler var. şükürler olsun Rabbime????????????
Fynn Schmitz
Ich habe sehr gute Erfahrung mit Herr Mayil gemacht. Kann es jedem nur empfehlen. Von mir gibt es 5 Stunden.

İsa Mayil Kimdir?İsa Mayil

İktisatçı, Uzman Psikolog ve Eğitimci

1974 yılında Almanya'da dünyaya gelen İsa Mayil, Almanya’daki İşletme lisans tahsilinin ardından Sosyoloji lisansını tamamlayarak Psikoloji alanında akademik çalışmalarını sürdürdü ve Klinik Psikoloji Yüksek lisansını tamamladı, bununla beraber Gelişim Psikolojisi ve Nöropsikoloji araştırmalarıyla Doktorasını tamamladı.

Ancak, İsa Mayil'in başarısı sadece akademik kariyerinde değil, iş dünyasındaki girişimlerinde de kendisini gösterdi. Henüz üniversite öğrencisiyken 1992'de kendi işini kurdu ve kuyum ve mücevherat sektöründe birçok ilke imza attı. Dijitalleşme konusunda öncü olup, ürünlerini tüm dünyaya ulaştırdı. Ayrıca, kendine has bir vizyonu ve yenilikçi yaklaşımı ile girişimcilere ve iş insanlarına iş hayatına yönelik kişisel gelişim konularında pratik uygulamalı bir şekilde destek oldu. 

Bugün İsa Mayil, evli ve üç çocuk babası olarak hayatını sürdürüyor ve kendi şirketleri aracılığıyla iş dünyasına ve insanlara hizmet etmeye devam ediyor. Eğitim ve Mentörlük hizmetleri ile Avrupa’da yaşayan Türklere pratik ve uygulamalı bir şekilde kendini gerçekleştirmelerine ve sevdikleri ile birlikte daha huzurlu yaşamalarına vesile oluyor. 

YouTube üzerinden paylaştığı videolardan milyonlarca kişi faydalandı ve hayat kalitelerini arttırdı. Televizyon ve dijital kanalları üzerinden milyonlarca kişinin hayatını pozitif etkiledi.

İsa Mayil'in etkileyici bir özelliği daha var: Batı'da edindiği bilgi ve tecrübeleri, Türk Müslüman gurbetçilerin inançlarına, kültürlerine ve değerlerine özel olarak harmanlaması ve kişisel olarak adapte etmesi. Bu özel yaklaşımı sayesinde, yılların tecrübesi ve uzmanlığı ile her bir kişiye özel yol gösteriyor. İsa Mayil, bilim ve inanç arasında köprüler kurarak, kişilerin hayatlarında gerçek ve kalıcı değişimler yapmalarına destek oluyor. Bu özellik, onun başarılarının temel taşıdır.

© 2023 İsa Mayil  | Datenschutz | Impressum

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.