Disiplinli, Verimli ve İradeli Olmak İsteyenlere Özel:

Erteleme Alışkanlığına Son!

Disiplinli, Verimli ve İradeli Olmak İsteyenlere Özel:

Erteleme Alışkanlığına Son!

Bu Eğitimle, Psikolojik Olarak Kanıtlanmış Etkili Yöntemlerle Erteleme Alışkanlığıyla Başa Çıkmayı Öğren ve Hayatın Kontrolünü Ele Al!

Eğitime Özel Giriş Verilerinle Anında Eriş, Tüm Bonusları Kazan!

Bu Eğitimle Neler Başaracaksın?

 • Ertelemeyi kalıcı olarak sonlandırıp, kendine hedeflediğin şeyleri yapmayı günlük rutin haline getirebileceksin
 • Görevlerini ve yapılacaklar listelerini daha iyi organize etmek ve daha düzenli günlük yaşama sahip olabileceksin
 • İrade gücünü ve öz disiplini sürdürülebilir bir şekilde güçlendirmek ve bunun sayesinde hayatın kontrolünü ele alabileceksin
 • Sosyal medya, Netflix, Youtube veya Televizyon gibi tipik zaman hırsızlarının tüketimini sağlıklı bir düzeye indirebileceksin
 • İyi ve üretken alışkanlıklar geliştirecek ve kötü alışkanlıkları sonlandırabileceksin
 • Daha verimli olmak ve yapılacaklar listelerini, hedefleri ve projeleri daha hızlı tamamlamak, böylece daha az stres yaşamak ve kendine, hobilerine, arkadaşlarına ve ailen için daha fazla zaman ayırabileceksin
 • Her şeyden vazgeçmek zorunda kalmadan daha sağlıklı bir yaşam sürdürebileceksin

Bu Eğitim Sana Ne Kazandıracak?

Erteleme alışkanlığı, senin suçun değil. Ancak bu alışkanlık, birçok insanın hayatını olumsuz etkileyen bir durumdur.

Birçok insanın karşılaştığı bu erteleme alışkanlığın nedeni, beynimizdeki dopamin hormonuyla ilişkilidir.

Günümüzde, hızlı bir dopamin artışı sağlayan seçenekler daha kolay erişilebilir hale gelmiştir. Fast-food zincirleri, şekerli atıştırmalıklar ve sosyal medya, beynimizdeki ödül sistemini harekete geçirerek ertelemeye yönlendirir.

Bu bağımlılık, sağlıklı alışkanlıklarımızı ihmal etme eğilimine sebep olabilir. Ancak bu davranışın, gerçek doğamıza uygun olmadığını ve olumsuz sonuçlara yol açabileceğini unutmamalıyız.

Erteleme alışkanlığı, işlerimizi zamanında yapmamızı engeller, stres seviyemizi artırır ve motivasyon eksikliği, özgüven kaybı ve verimlilik düşüşü gibi sorunlara yol açar.

Neyse ki, bu alışkanlıktan kurtulmanın yolları mevcuttur.

Hazırladığımız bu online program, 100'den fazla modern psikolojik araştırmanın sonuçlarına dayanarak hazırlandı.

Amacı, erteleme alışkanlığından kalıcı ve etkili bir şekilde kurtulmana yardımcı olmaktır.

Bu program sayesinde, kanıtlanmış psikolojik taktikler ve yöntemler keşfedeceksin.

Bu Eğitimin İçeriği Nedir?

1. Bölüm: Öz-Disiplin Bilimi

Disiplin engellerini aşmayı, zaman çalan aktivitelerden uzak durmayı, hedefleri hızla belirlemeyi ve erteleme alışkanlığını kırmayı öğrenerek işlerini daha hızlı ve etkili bir şekilde yapmayı keşfet.

2. Bölüm: İrade Psikolojisi

İrade gücünü artırmak, ertelemeyi azaltmak, motivasyon düşükken bile işe başlamak, zor durumlarda iradeli olmak ve dikkat dağıtıcıları görmezden gelerek işlere daha iyi odaklanmayı öğren.

3. Bölüm: Ertelemeye karşı teknikler

Erteleme alışkanlığını bitirme, işleri hızla ve kolayca yapma, anında ertelemeyi fark etme ve durdurma, ve daha fazla işi daha az zamanda yapabilme becerilerini öğren. Bu sayede zamanını daha iyi yönet ve tüm görevlerini başarılı bir şekilde tamamla.

4. Bölüm: Etkili Alışkanlıklar

Verimli ve üretken alışkanlıkları hızlı ve güvenli bir şekilde kazanıp olumsuz alışkanlıklardan kurtulmayı ve psikolojik yöntemlerle bu yeni davranışları kalıcı hale getirerek, hedeflerine uzun vadede ulaşmanın yollarını öğren.

Her bölümde sizi bekleyen çok sayıda eğitim videosu var!

özel fırsat:

Şimdi Satın Alanlara 3 Bonus Hediye

1. BONUS

Her bölümde görev yaprakları bulunmaktadır!

Değeri: 67€


2. BONUS

Motivasyonun ve modun düştüğünde tekrar canlanmanın formülü!

DEĞERİ: 99€


3. BONUS

Özgüven eksikliği ve karamsarlıkla başa çıkmanın yolu!

DEĞERİ: 99€

Bu Eğitimi kimler satın almalı?

Bu eğitim, erteleme sorununu yaşayan, bu sorunu çözmek isteyen ve daha disiplinli bir yaşam sürmek isteyen herkes için uygundur.

İş dünyasında çalışanlar, girişimciler, öğrenciler, ev hanımları, kreatif insanlar ve genel olarak herkes bu eğitimden faydalanabilir.

Eğitime katılanların yorumları

Erteleme alışkanlığına son eğitimine katıldıktan sonra zaman yönetimimde büyük bir ilerleme sağladım. Artık zamanımı daha etkili bir şekilde kullanabiliyor, görevleri ertelemek yerine hemen harekete geçebiliyorum. Eğitimde öğrendiğim motivasyon stratejileri sayesinde, motivasyonum düşük olsa bile kendimi harekete geçirebiliyorum.

Cafer Öztürk

CEO  

Bu eğitime katıldıktan sonra hayatımda gerçekten büyük değişimler gözlemledim. Eğitim sayesinde zaman yönetimi becerilerim gelişti ve iş performansımın yanı sıra kişisel yaşamımda da büyük bir ilerleme kaydettim. Artık işlerimi daha organize bir şekilde planlıyor, önceliklerimi belirleyip zamanımı verimli bir şekilde kullanabiliyorum.

Şeyma Gümüş 

Ev hanımı

Artık zamanımı daha iyi yönetebiliyor, işlerimi hemen başlatma konusunda daha motive olabiliyorum ve ertelemeyi geride bıraktım. Bu eğitim sayesinde kendimi daha verimli ve başarılı hissediyorum. Kendi potansiyelimi keşfetmek ve gerçekçi hedeflere odaklanmak konusunda büyük bir ilerleme kaydettim. Bu eğitim, gerçekten benim için bir kazanç oldu.

Harun Süren

Esnaf

İsa Mayil - Avrupa'da Kişisel Gelişim Eğitmeni
İsa Mayil - Avrupa'da Kişisel Gelişim Eğitmeni
63 Google değerlendirmeler
Hasan Tinas
Avrupalılar kavurdur diyorlar cahiller niye ekmeklerini yitiyorlar domuz yağı ile yapılıyor ekmekleri uzayda nasıl yasıyorsunuz yaşanır kendini tedavi et önce bedavamı tedavin
Zehra Tokmak
inanilmaz degisiklikler yasadim! hayallerime adim adim katilmis oldugum Egtimler ile ulasdim,Allah Razi olsun..
Enes Kiyik
Als ich mich angemeldet habe ich mich gefragt wozu ich es brauche? Es hat mir sehr viel Spaß gemacht etwas neues zu lernen. Ich würde es da draußen an jeden empfehlen damit man was neues lernt und sich weiterbildet!
ömer esen
DİL, İNSANIN TERAZİSİDİR Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretlerinin nasihatlerinden: İnsan, iki küçük şeyin esiridir; biri kalptir, biri dildir. Dil, insanın terazisidir. Dil bir aslandır ki salıverilmesi ziyandır. Susmak, vakar elbisesidir. Konuşmadıkça, söylemedikçe söz senin emrindedir. Konuşunca, sen sözün emrine girersin.
Yavuz Mumcu
Mayil Coaching (İsa Bey) insanlarin uyanmasında, gelişmesinde, Kitab ve Sünnet ışığında kendi farkındalığının artmasında ve bu vesileyle huzur, bolluk ve bereket gibi en hayati ihtiyaçları kendine mıknatıs gibi çekmeyi öğretiyor. İsa beyin samimi, cömert ve kardeşçe yaklaşımiyla kişinin gözü açılıyor ve mesafe kat ediyor. Kendisinin çok güzel bir sözü var:"kişi kitab okuyarak araba sürmesini öğrenemez, bir rehbere ihtiyacı vardır" aynende öyle! Kendisinden Allah cc. razı olsun, her zaman ve herkese tavsiye edebileceğim adres : Mayil Coaching! ????????
songuel aksu
Sevgili isa Mail coaching, öncelikle sizlere çokkk Teşekkür ediyorum, bu değerli faydalı eğitimlerinizde banada yer verdiğiniz için Allah sizlerden razi olsun ???????????? bu Kaliteli başarılı ve insanlara çokkk yardımı faydası dokunan eğitimleri herkese cani gönülden tavsiye ediyorum... çünkü ben bu eğitimlerde olduğum için her gün rabbime şükrediyorum ... çünkü ben bu eğitimler sayesinde kendimi geliştirdim, Allah’ın izniyle çokk faydalarını gördüm isterimki herkesde faydalansın ... Mutluluk gelişimle oluşuyor. Kendimi geliştirdikçe mutlu oldum....Ben kendimi bu eğitimler sayesinde tanıdım yeteneklerimi keşfettim her öğrendiğim eğitimleri hayatıma geçirip başarılı oldum Allah’ın izniyle.. Ve çok teşekkür ediyorum bu faydalı başarılı eğitimleri sunan isa Mail coaching Akademi Allah sizden razı olsun iyiki bu eğitimler var. şükürler olsun Rabbime????????????
Fynn Schmitz
Ich habe sehr gute Erfahrung mit Herr Mayil gemacht. Kann es jedem nur empfehlen. Von mir gibt es 5 Stunden.

İsa Mayil Kimdir?

 • İsa Mayil, Almanya'da doğup büyümüş, işletme ve sosyoloji lisanslarına ek olarak klinik psikoloji yüksek lisans ve doktora derecelerine sahiptir.
 • Üniversite öğrencisiyken kuyum ve mücevherat sektöründe işini kurarak, dijitalleşme ve inovasyon alanlarında öncü oldu.
 • Eğitim ve mentörlük hizmetleri sunarak, kendini gerçekleştirmelerine ve huzurlu yaşamlarına katkıda bulunuyor.
 • Girişimcilere ve iş insanlarına, iş hayatında kişisel gelişim konularında uygulamalı destek sağlamaktadır.
 • Batı'da edindiği bilgi ve tecrübeleri Türk Müslüman gurbetçilerin inançlarına ve kültürüne özgü bir şekilde harmanlayarak, bilim ve inanç arasında köprüler kurarak kişilere özel yol gösteriyor.
 • YouTube üzerinden paylaştığı videolarla milyonlarca kişiye ulaşarak, hayat kalitelerini arttırmalarına yardımcı olmuştur.
 • Televizyon ve dijital kanallar aracılığıyla milyonlarca kişinin hayatını pozitif yönde etkilemiştir.
 • İsa Mayil, evli ve üç çocuk babası olarak hayatını sürdürüyor ve kendi şirketleri aracılığıyla iş dünyasına ve insanlara hizmet etmeye devam ediyor.
Customers served! 33000  KİŞİNİN HAYATINI DEĞİŞTİRDİ!
Customers served! 33000  TAKİPÇİSİ SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN YAPTIĞI PAYLAŞIMLARDAN  HER GÜN İSTİFADE EDİYOR!
Customers served! 33000  SOSYAL MEDYADAKİ VİDEOLARINA ERİŞİM!

Erteleme Alışkanlığına Son Eğitimine Genel Bakış

Kendine ve Geleceğine Yatırım Yap:

Erteleme Alışkanlığına Son Eğitimi

Normal Fiyatı: 499€

Özgüven eksikliği ve karamsarlıkla başa çıkmanın yolu!

Normal Fiyatı: 99€

Motivasyonun ve modun düştüğünde tekrar canlanmanın formülü!

Normal Fiyatı: 99€

Her bölümde görev yaprakları bulunmaktadır!

Normal Fiyatı: 67€

749€ 197

552€ Tasarruf ediyorsun

*üç taksitte de ödenebilir.

Sık sorulan sorular

Eğitime ne zaman erişebilirim?

Satın alma işleminden hemen sonra eğitime erişim sağlayabileceksin. Tüm videolara ve içeriklere e-posta yoluyla verilen bağlantı üzerinden kendinize ait özel şifreyle anında erişebileceksin.

Bonusları ne zaman alacağım?

Eğitimini satın aldığın zaman, tüm bonuslara da anında erişim sağlayabileceksin.

Erteleme Alışkanlığına Son Eğitimi nasıl çalışıyor?

Eğitimi aldığın zaman, tüm derslere ve videolara anında erişim sağlayabileceksin. Videoları online olarak izleyebilirsin. Eğer ertelenen işleri tamamlamakta zorlanıyorsan, motivasyonunu kaybediyorsan veya zaman yönetiminde zorluk çekiyorsan, bu eğitim sana yardımcı olacak.

Bu Eğitim benim için uygun mu?

Bu eğitim, erteleme alışkanlığından kurtulmak ve daha disiplinli bir yaşam sürmek isteyen herkes için uygundur. 

Benim pek fazla zamanım yok, yine de bu işe yarar mı?

Kesinlikle, zaman konusunda sıkıntı yaşasanız bile bu eğitim size uygun olacaktır. Çünkü bu eğitim, online video formatında olduğu için zaman taksimatını kendiniz belirliyorsunuz ve eğitim videolarını kendi hızınıza göre izleyebilirsiniz.

This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.