10 Kişiyle Sınırlı Özel Gizli ve Elit Program.


Bu sayfayı keşfetmiş olmanız asla tesadüf değil, sadece bir tevafuktur.


(Bu sayfayı muhtemelen daha önce hiçbir yerde görmemişsinizdir.)


Burada anlatılacakların daha önceden hiçbir yerde tanıtımı veya reklamı yapılmadı ve şimdi burada ilk defa açıklanıyor.


Dikkat: Bu özel sayfa, sadece belirli kişilerle özel link üzerinden paylaşılıyor. Siz de bu yazıyı şu anda okuyorsanız o zaman bu şanslı insanlardan birisiniz.


Burada açıklananlar, sizin arayışınızdaki büyük adım olabilir.


Bu sayfada anlatılanlar, yalnızca birkaç özel bireyin bildiği, gizli kalmış bir dünyanın kapılarını aralıyor.


Her satırı dikkatle okuyun. Burada paylaşılan sırlar, sizi bekleyen büyük dönüşümün anahtarı olabilir.


''Hocam, birebir online seans yapıyor musunuz?''


Bu soruyu son 6 yılda en az 10.000 defa duymuşumdur.


Bildiğiniz üzere yıllardan beri çok yoğun talep ve sınırlı zamanımız nedeniyle sadece online eğitimler ve toplu seminerler düzenliyoruz.


Hamdolsun, bu programlarımız öğrencilerimiz için çok etkili ve başarılı olduğu kanıtlandı. Ve bu zamana kadar binlerce başarı hikayesi üretti.


Her ne kadar online toplu seminerlerimiz etkili ve verimli olsa da, öğrencilerimiz arasında yüksek maddi bedeller ödemeyi göze alarak daha özel ilgi ve birebir seanslar talep edenler de oluyordu.


Ancak, zamanımızın sınırlı olması nedeniyle, bu tür istekleri ne yazık ki sürekli olarak geri çevirmek zorunda kalıyorduk.


(Aslında yıllardır gizli tuttuğumuz, sadece on kişiyle sınırlı ve birebir seanslar sunduğumuz bir programımız her zaman vardı!)


Bu, uzun zamandır saklanan bir proje...


Bir uzman psikolog ve iktisatçının rehberliğinde, yıllar boyunca titizlikle sakladığımız ve yalnızca davetiye ile ulaşılabilen ''birebir'' elit seans programımız mevcut...


Yıllardır, sadece on kişiyle sınırlı, özel ve gizli bir danışmanlık grubumuz var.

Bu grupla, uzun zamandır her hafta birebir online seanslar eşliğinde bizzat ben kendim ilgileniyorum ve yaklaşık altı yıldır bu özel programımız devam ediyor...

Yerlerimiz sürekli on kişiyle sınırlı olduğu için, bu programın tanıtımını veya reklamını hiçbir yerde yapmadık. (Yapmaya da ihtiyaç duymadık.)

Bu grubun özelliği, en üst düzey üyeleri barındırması ve yoğun birebir desteği içermesidir.

Gizli kalan bu projeye herkes katılamıyor.


Bu 10 kişilik grubun üyeleri, kendi alanlarında zirveye ulaşmış ve şimdi daha derin, daha kişisel hedefler peşinde olan bireyler.

Katılımcı sayısını bilinçli olarak on kişi ile sınırlı tutuyoruz.

Bu programda üyeler arasında çok samimi bağlantılar kuruldu ve yeni iş birlikleri doğdu.

Grubumuzun üyeleri kendi işlerinin patronları ve hayatta çok başarılılar.

Üyelerin seviyesini anlamak için bir örnek vermek gerekirse:

Grubumuzdaki en düşük cirosu olan öğrencimiz, kendi işiyle ortalama aylık 50.000€ yapıyor.

Yani, grubumuzdaki iş insanlarının aylık cirosu en az 50.000€’dan başlıyor ve finansal olarak çok iyi bir konumdalar.


Kısacası, bu insanların artık “para” gibi bir derdi yok.


Katılımcılarımız, işlerini başarıyla yöneten, iyi gelir elde eden, ancak şimdi hayatlarında yeni bir anlam, yeni bir derinlik arayan kişiler.


Bu on kişilik grubun üyeleri, artık para kazanmanın ötesinde bir memnuniyet duygusu arıyorlar: kişisel gelişim, sağlıklı yaşam ve ilişkilerinde büyümek istiyorlar.

Bu gizli grup, kendi işini rahatça yöneten ve artık kendini gerçekleştirme ve hobilerine daha fazla zaman ayırmak isteyen, hayatın sunduğu en güzel şeyleri deneyimlemek isteyenler için hazırlandı.

Yalnızca on kişi bu deneyimi yaşayabilir. Ve katılım, sadece bekleme listesine girerek ve sonrasında özel bir davetiyle mümkün.


Her katılımcıyla yakından, bire bir ilgileniyoruz.


Bu program, zihninizi açacak, manevi olarak sizi güçlendirecek ve geleceğe dair endişelerinizin üstesinden gelmenize yardımcı olacak. 

  • Kişiye Özel Yolculuk: Sizin için özel olarak tasarlanmış bir program. Hedeflerinize, hayallerinize ve zorluklarınıza yönelik, her adımda sizi destekleyen, tanıyan ve anlayan samimi bir rehberlik yapıyoruz.
  • Netlik ve Yön: Hayatta ve işte daha net bir vizyon ve sağlam bir yol haritası ile hedeflerinize ulaşmak için net adımlar atın.
  • Stresle Başa Çıkma: Günlük hayatın getirdiği stres ve baskılarla başa çıkın. Daha sakin, odaklanmış ve kontrollü olun.
  • Ağ Kurma: Sizinle benzer düşünen iş insanlarıyla tanışın. Yeni iş birlikleri, dostluklar ve fırsatlar kazanın. Bu program, sadece başarılı bireylerle dolu.
  • Kişisel Büyüme: Kendinizi daha iyi anlayın ve kendi potansiyelinizin farkına vararak onu tam anlamıyla kullanın.
  • Karar Verme Becerilerini Geliştirin: Daha bilinçli ve etkili kararlar alarak yaşamınızı ve işlerinizi ileriye taşıyın.
  • Zihinsel Sağlık: Hayatınızı daha fazla tat ve keyifle yaşayın. Kendinizi daha huzurlu ve dengeli hissederek zihinsel ve ruhsal rahatlığa kavuşun.

Katılım sadece bekleme listesi ve özel davetiye ile mümkün.


Hayatınızda bir dönüşüm arıyorsanız ve bu eşsiz yolculukta yer alan şanslılardan biri olmak istiyorsanız, o zaman bekleme sırasına şimdi kaydolun.


Eğer yakında bir yer açılırsa, sizin de bu özel yolculuğa başlama fırsatınız olabilir.

Bir sonraki adımınız, sadece sizin seçiminize bağlı.


Bekleme listesine kayıt olun ve yaşamınızda gerçek bir dönüşümü deneyimleme fırsatı yakalayın.