Hemen Satın Al!

Hızlı ve kalıcı kilo verme hipnoz telkini

 • Hızlı ve kalıcı kilo vereceksin
 • Bilinçaltın kilo vermeye programlanacaktır
 • Diyet ve spora ihtiyacın kalmıyacak

Normal Fiyatı 499,99€

kısa süreliğine sadece 127€

arrow
Şimdi bu fırsatı değerlendirmek istiyorum!

Deneyimler:

"12 günde hiç spor ve diyet programına uymadan, sadece bu hipnoz telkini dinleyerek 7 kilo verdim! Herşey zihinde bitiyormuş.."

Tugba cicek

"Yıllarca 90 kilonun üstündeydim. Bir türlü kilo veremiyordum. Birçok ilaç, diyet programı ve evde spor teknikleri uygulamıştım. Fakat hiçbirisinin faydasını görmedim. Kilo veremiyordum. Doktorlar bu bir genetik rahatsızlık olduğunu söylediler. Son çare olarak bu telkini deniyeyim dedim. Bu telkini 1 ay oldu dinliyeli ve 5 kilo verdim. Başladığımda 91 kiloydum şimdi 86 kilo oldum. Hiç spor ve diyet yapmadım. Bu bir nimet. Allah razı olsun!"

Pınar iğneci

"6 aydan beri bu hipnoz telkinini ara ara yatmadan önce dinliyorum. 6 ayda 24 kilo verdim ve kendimi çok sağlıklı ve dinç hissediyorum!"

Ahmet Palabıyık

 • Hızlı

  İstediğin ürüne saniyeler içinde ulaş. Ödemeyi yap ve satın almış olduğun ürünü anında kullan. Ödemeyi yapdıktan sonra mailine ürün için giriş verilerin hemen geliyor.

 • Kaliteli ürün

  Sana ve yüzlerce İnsana yardımcı olan bu ürünlerimiz en yüksek kalite ile üretilip sunulmaktadır. Rezonanslarımız yüzde yüz positif. Nasıl bu rakamlara ulaştığımızı soruyorsan iki kelime ile açıklayabiliriz: Güven ve Tavsiye.

 • Güvenilir Ödeme

  Sitemizde güvenilir alışveriş yapabilirsin. En çok sevilen ve en güvenilir ödeme kuruluşu ile ödemeyi alıyoruz; Digistore24. Alışveriş güvenliği SSL (Secure Sockets Layer) güvenlik sistemi ile korunmakta.

Şimdi bu fırsatı değerlendirmek istiyorum!