Öğrencilerimizle tanışın ve hayatlarını nasıl değiştirdiklerini görün!

Sadece bir karar her şeyi değiştirebilir...


VİP Mentörlük Programımız binlerce başarı hikayesi üretti ve bunların hepsi de tek bir kararla başladı, maddi ve manevi olarak güçlenmek.


Eğer kararsızsanız bazı öğrencilerimizin hikayelerini dinlemenizi tavsiye ederiz. Katılımcıların her biri programımızın çok etkili olduğunu söylüyor. İşte öğrencilerimizin ulaştığı sonuçlar:

  • Zihnen ve Ruhen Rahatlık
  • İş hayatında Başarı
  • Aile Huzuru
  • Güçlü Maneviyat
  • Finansal Refah

Öğrencilerimizin Başarı Hikayeleri

Danışanlarımızdan her gün memnuniyet mesajları alıyoruz:

Instagram'da yayınladığımız memnuniyet mesajlarını tek tek okuyabilirsiniz. 

Programa katılma vakti geldi.

Şimdi Sizin Zamanınız
Bu sayfada gördüğünüz her bir yüz, gerçek başarının canlı temsilcisidir.

Danışanlarımızın deneyimleri, eğitimlerimizin hayatları nasıl değiştirdiğinin canlı kanıtıdır. İşte bu sayfa, gerçek başarı öykülerinin buluşma noktası.

Ve şimdi, bu değişimin bir parçası olma sırası sizde.

Kendi Başarı Hikayenizi Yazmaya Hazır mısınız?

Eğer siz de yaşamınıza derin bir anlam katmak, potansiyelinizi tam anlamıyla ortaya çıkarmak ve gerçek mutluluğu keşfetmek istiyorsanız, bu yolculuğa katılmak için artık beklemeyi bırakıp harekete geçin.

Aşağıdaki butona tıklayarak, bizimle birlikte, hayatınızın en etkili yolculuğuna ilk adımı atın.
Eğitim programlarımız, sizin için hazır. Peki ya siz, bu değişime hazır mısınız?

Mükemmel
63 değerlendirmeler göre.
Hasan Tinas
Hasan Tinas
Avrupalılar kavurdur diyorlar cahiller niye ekmeklerini yitiyorlar domuz yağı ile yapılıyor ekmekleri uzayda nasıl yasıyorsunuz yaşanır kendini tedavi et önce bedavamı tedavin
Zehra Tokmak
Zehra Tokmak
inanilmaz degisiklikler yasadim! hayallerime adim adim katilmis oldugum Egtimler ile ulasdim,Allah Razi olsun..
Enes Kiyik
Enes Kiyik
Als ich mich angemeldet habe ich mich gefragt wozu ich es brauche? Es hat mir sehr viel Spaß gemacht etwas neues zu lernen. Ich würde es da draußen an jeden empfehlen damit man was neues lernt und sich weiterbildet!
ömer esen
ömer esen
DİL, İNSANIN TERAZİSİDİR Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretlerinin nasihatlerinden: İnsan, iki küçük şeyin esiridir; biri kalptir, biri dildir. Dil, insanın terazisidir. Dil bir aslandır ki salıverilmesi ziyandır. Susmak, vakar elbisesidir. Konuşmadıkça, söylemedikçe söz senin emrindedir. Konuşunca, sen sözün emrine girersin.
Yavuz Mumcu
Yavuz Mumcu
Mayil Coaching (İsa Bey) insanlarin uyanmasında, gelişmesinde, Kitab ve Sünnet ışığında kendi farkındalığının artmasında ve bu vesileyle huzur, bolluk ve bereket gibi en hayati ihtiyaçları kendine mıknatıs gibi çekmeyi öğretiyor. İsa beyin samimi, cömert ve kardeşçe yaklaşımiyla kişinin gözü açılıyor ve mesafe kat ediyor. Kendisinin çok güzel bir sözü var:"kişi kitab okuyarak araba sürmesini öğrenemez, bir rehbere ihtiyacı vardır" aynende öyle! Kendisinden Allah cc. razı olsun, her zaman ve herkese tavsiye edebileceğim adres : Mayil Coaching! ????????
songuel aksu
songuel aksu
Sevgili isa Mail coaching, öncelikle sizlere çokkk Teşekkür ediyorum, bu değerli faydalı eğitimlerinizde banada yer verdiğiniz için Allah sizlerden razi olsun ???????????? bu Kaliteli başarılı ve insanlara çokkk yardımı faydası dokunan eğitimleri herkese cani gönülden tavsiye ediyorum... çünkü ben bu eğitimlerde olduğum için her gün rabbime şükrediyorum ... çünkü ben bu eğitimler sayesinde kendimi geliştirdim, Allah’ın izniyle çokk faydalarını gördüm isterimki herkesde faydalansın ... Mutluluk gelişimle oluşuyor. Kendimi geliştirdikçe mutlu oldum....Ben kendimi bu eğitimler sayesinde tanıdım yeteneklerimi keşfettim her öğrendiğim eğitimleri hayatıma geçirip başarılı oldum Allah’ın izniyle.. Ve çok teşekkür ediyorum bu faydalı başarılı eğitimleri sunan isa Mail coaching Akademi Allah sizden razı olsun iyiki bu eğitimler var. şükürler olsun Rabbime????????????
Fynn Schmitz
Fynn Schmitz
Ich habe sehr gute Erfahrung mit Herr Mayil gemacht. Kann es jedem nur empfehlen. Von mir gibt es 5 Stunden.