Maddi ve manevi zenginliğini arttırmak isteyenlere özel.

İsa Mayil'in Online Tanıtım Programına Katılın

Kafa karışıklığını, yetersizlik duygusunu ve başkalarının belirlediği yaşamı geride bırakın.

Avrupa'da Kendini Geliştirmek İsteyenlere Özel!

İlerlemeni engelleyen zihnindeki tüm kilitlerden kurtul ve içinde gizli kalmış o müthiş potansiyelini keşfet...
İsa Mayil ve uzman ekibi eğitim programlarıyla Avrupa'da yaşayan binlerce Gurbetçinin zihnini başarıya programlayarak daha bereket ve huzur dolu bir hayata kavuşmalarına vesile oldu. Başarısı kanıtlanmış olan yöntemlerimizi eğitimlerimize katılarak öğrenip hedeflerine emin adımlarla hızlı bir şekilde ulaşmak istiyorsan şimdi butona tıkla ve kendine bizimle bir online ön görüşme randevusu ayarla. 
 • Başarılı Metot: Yöntemlerimiz ve stratejilerimiz özel geliştirildi ve gerçek hayatta binlerce danışanımız tarafından uygulandı ve başarısı çok kez kanıtlandı. Binlerce insanın hayatını değiştiren bu değerli deneyim birikiminden sen de istifade et.
 • Değerlerimize uygun: Değerlerimizle entegre bir şekilde batıdan aldığımız bilimi İslami değerler, örf ve adetlerimizle harmanlayıp Avrupa'daki gurbetçilere özel olarak hizmet veriyoruz. 
 • Avrupaya Özel: Avrupa’daki gurbetçiler, Avrupa'da Yabancı ve Türkiye'de Almancı sıfatıyla devamlı olarak ayrımcılık görüyorlar ne yazık ki. Avrupa'da yaşayan bir Türk gurbetçiyi ne yabancı uzmanlar ne de Türkiye'deki uzman insanlar tam olarak anlayabilir; bir Gurbetçinin derdini ancak alanında yetkin bir gurbetçi anlayabilir. Bu nedenle biz de Almanya'da doğup büyüdüğümüzden dolayı Avrupa'da yaşayan gurbetçilere yönelik yıllardan beri özel olarak rehberlik yapıyoruz.
tv kanalları
isa mayil
İsa Mayil - İktisatçı, Uzman Psikolog ve Eğitimci

Bu Senin Suçun Değil...

Avrupa'da yaşayan bir Türk olarak kendini yalnız hissedebilirsin. Fakat bu senin suçun değil.

Biz gurbetçiler -ne yazık ki- Türkiye'de Almancı, Avrupa'da yabancı olarak sürekli ayrımcılık görüyoruz.

Avrupa'da bir yabancı olarak hayata 1-0 geriden başlıyorsun.

İş hayatında ve özel hayatında yaşadığın engelleri aşmak için kime başvuracağını bilmiyorsun.

Ve seni gerçekten anlayabilecek bir uzman bulamıyorsun.

Ama unutma: Her Bulutun arkasında bir Güneş vardır!

Bu problemleri tek yaşayan sen değilsin. Seninle aynı durumda olup da bize başvurduktan sonra hedeflerine ulaşan binlerce gurbetçi oldu. Doğru uzmandan eğitim alarak bunu sen de başarabilirsin.

Gurbetçinin derdini ancak onunla aynı değerleri paylaşan bir gurbetçi uzman anlar ve destek olur.

Hayatını değiştirmek adına bir çözüm aradığın için seni tebrik etmek isterim.

Çünkü artık bizi buldun.

İşte Eğitim, İşte Sonuç! (Tıkla ve İzle)


İsa Mayil'in Eğitim Programına katılmak için başvuru yap!


Özel hayatını ihmal etmeden finansal güvenliğini sağlamak ister misin?

Kendini yıpratmadan iş performansını arttırmak ve endişesiz sakin bir kafaya sahip olmak ister misin?

Eğer sen de bunu istiyorsan, o zaman bizim VİP Eğitim Programımıza katılmak için şimdi aşağıdaki butona tıkla ve başvuru gönder.

Eğitim Programlarımız, katılımcılarımızın beynindeki kilitlerini açarak içlerindeki potansiyeli keşfetmelerine yardımcı oluyor.

Eğitim Programımıza katılanlar, hayata daha olumlu bakabiliyor, kendilerine zaman ayırarak kararlı bir şekilde hedeflerine ilerleyebiliyor. Psikolojik olarak daha güçlü hale geliyorlar ve sakin, olumlu bir yaklaşım sergiliyorlar. İşlerini severek yapıyorlar ve kurdukları hayallere ulaşabiliyorlar; ev, araba ve iş gibi hedeflerine adım adım ilerliyorlar.

Programlarımız, katılımcıların özgüvenini artırıyor, korkularından kurtulmalarına yardımcı oluyor ve istikrarlı bir şekilde hedeflerine ilerlemelerini sağlıyor. Bu sayede, kendilerine ve başkalarına faydalı olabilecek güçlü ve etkili insanlar haline geliyorlar. Liderlik özelliklerini geliştirerek çevrelerindeki insanlarla iyi iletişim kurabiliyorlar ve sürekli olarak kendilerini geliştiriyorlar. Pozitif düşünce yapısı ve mantıklı çözüm üretme becerileri sayesinde, her zaman olumlu bir bakış açısıyla çevrelerine ilham verebiliyorlar.

Programlarımız sayesinde katılımcılar, disiplinli ve düzenli bir şekilde hedeflerine ulaşarak ne istediklerini bilen, enerjik ve neşeli bireyler haline geliyorlar. Her zaman girişken ve dirayetli davranarak, hayallerine ulaşmaları için gereken adımları atıyorlar. Programlarımız, insanların çevrelerinin konuştuklarından etkilenmeden, kendi hedeflerine odaklanmalarını ve sürekli olarak kendilerini geliştirmelerini sağlıyor.

Eğer sen de potansiyelini keşfetmek ve hayallerine ulaşmak istiyorsan, bizimle birlikte bu yolculuğa çık!

Yüksek kalite standartımızı korumak için kontenjanlarımız sınırlıdır. Sadece sınırlı sayıda danışan kabul edebiliriz ve ücretli VİP eğitim programlarımız çok büyük talep görüyor. Bu nedenle, bizimle çalışmak için öncelikli olarak bir başvuru yapman gerekmektedir.

Başvuru yapmak, seni eğitimlerimize otomatik olarak kaydetmez. Başvurun, bizim sana en ideal eğitimi belirlememize yardımcı olur. Böylece, sana özel bir VIP eğitim programı tavsiye edebiliriz. Bu sayede zamanını ve paranı en iyi şekilde değerlendirme fırsatı yakalarsın. Hemen başvurunu yap ve senin için hazırladığımız özel eğitim programı ile başarılı bir geleceğe doğru adım at.

Eğitimlerimizde seni ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacağız. Ancak, hatırlatmakta fayda var: kontenjanlarımız sınırlıdır. Bu nedenle, başvuru yapmanı tavsiye ederiz.

Eğitime katılmak için başvuru yaptıktan sonra biz seninle telefon üzeri iletişime geçeğiz. Eğer telefonda eğitimimize uygun olduğunu anlarsak seni de eğitim programımıza alacağız. 

Senin Bereketini ve Huzurunu Arttıran Yol!


Kafandaki Kilitlerden Kurtul

Bir İnsan 18 Yaşına kadar en az 144.000 olumsuz cümleyle yetiştiriliyor. Bu negatif telkinlerden dolayı kendisi bir kartal olduğu halde, tavuk olduğuna inandırılıyor. 

Potansiyelini Keşfet

Her insanın içinde gizli kalmış bir güç var. Sadece kişi bunun farkında değil. Eğitimlerimizle bu içindeki kartalı uyandır ve bereketi ve başarıyı kendine çek.

Zihnini Başarıya Programla

Bereket ve başarı kafada başlar! Zihnini başarıya programlayarak 10 adımlık bir hedefe tek bir adımda ulaşabilirsin.

İsa Mayil Hakkında


2017 isa mayil konferans
İsa Mayil 2017 yılında Almanya'da Konferans verirken.
1974 yılında Almanya'da dünyaya gelen İsa Mayil, Almanya’daki İşletme lisans tahsilinin ardından Sosyoloji lisansını tamamlayarak Psikoloji alanında akademik çalışmalarını sürdürdü ve Klinik Psikoloji Yüksek lisansını tamamladı, bununla beraber Gelişim Psikolojisi ve Nöropsikoloji araştırmalarıyla Doktorasını tamamladı.

Ancak, İsa Mayil'in başarısı sadece akademik kariyerinde değil, iş dünyasındaki girişimlerinde de kendisini gösterdi. Henüz üniversite öğrencisiyken 1992'de kendi işini kurdu ve kuyum ve mücevherat sektöründe birçok ilke imza attı. Dijitalleşme konusunda öncü olup, ürünlerini tüm dünyaya ulaştırdı. Ayrıca, kendine has bir vizyonu ve yenilikçi yaklaşımı ile girişimcilere ve iş insanlarına iş hayatına yönelik kişisel gelişim konularında pratik uygulamalı bir şekilde destek oldu. 
2014 isa mayil konferans
İsa Mayil 2014 yılında Almanya'da Seminer verirken.
Bugün İsa Mayil, evli ve üç çocuk babası olarak hayatını sürdürüyor ve kendi şirketleri aracılığıyla iş dünyasına ve insanlara hizmet etmeye devam ediyor.

Eğitim ve Mentörlük hizmetleri ile Avrupa’da yaşayan Türklere pratik ve uygulamalı bir şekilde kendini gerçekleştirmelerine ve sevdikleri ile birlikte daha huzurlu yaşamalarına vesile oluyor.

YouTube üzerinden paylaştığı videolardan milyonlarca kişi faydalandı ve hayat kalitelerini arttırdı. Televizyon ve dijital kanalları üzerinden milyonlarca kişinin hayatını pozitif etkiledi.
2018 isa mayil konferans
İsa Mayil 2018 yılında Kanal Avrupa'da Gurbetçileri bildirirken.
İsa Mayil'in etkileyici bir özelliği daha var: Batı'da edindiği bilgi ve tecrübeleri, Türk Müslüman gurbetçilerin inançlarına, kültürlerine ve değerlerine özel olarak harmanlaması ve kişisel olarak adapte etmesi.

Bu özel yaklaşımı sayesinde, yılların tecrübesi ve uzmanlığı ile her bir kişiye özel yol gösteriyor. İsa Mayil, bilim ve inanç arasında köprüler kurarak, kişilerin hayatlarında gerçek ve kalıcı değişimler yapmalarına destek oluyor. Bu özellik, onun başarılarının temel taşıdır.
Danışanlarımızın geri bildirimleri
Hamza Bey,  Almanya'da Çalışan Bir Gurbetçi
Başlangıçtaki durumu: Negatif düşüncelerinin, duygularının ve engellerin esiriydi.

Hedefi: Düşüncelerini ve duygularını kontrol altına alıp engelleri ortadan kaldırmak ve hayat kalitesini arttırmak istiyordu.

Ulaştığı sonuç: Kafasındaki kilitlerden kurtuldu ve kendisine olan özgüveni arttı. Artık kendisini çok rahat ve düzgün bir şekilde ifade edebiliyor. Çevresiyle olan iletişiminde ve kendisini ifade etme biçiminde büyük bir gelişme oldu. Bununla birlikte iradesini güçlendirip 20 kilo verdi. İş hayatında büyük bir yol kat etti. Artık düşüncelerini, duygularını ve davranışlarını kontrol edebiliyor. İlk önce kendi engellerini kaldırdı; şimdi de başkalarına bu konuda yardımcı oluyor. Kısacası huzurunu, başarısını, bereketini ve sağlığını arttırdı ve hayatında çok güzel değişimler gerçekleşti.
Songül Hanım, Avusturya'da İş Kadını & İşveren
Başlangıçtaki durumu: Önünü göremiyordu ve hedeflediği sonuca nasıl ulaşacağını bilmiyordu.

Hedefi: Daha başarılı olup daha fazla müşteri kazanmak, kendini daha rahat ve iyi ifade edebilmek, aile içerisinde huzuru arttırmak, özgüveni, özdeğeri ve özsaygıyı arttırmak ve kendini geliştirmek.

Ulaştığı sonuç: İş hayatında daha başarılı oldu. Kendisine değer vermeye başladı. İnsanlarla daha rahat iletişim kurabiliyor ve kendisini çevresine karşı daha etkili bir şekilde ifade ediyor. Bunun getirisi olarak kendisine olan güveni arttı. Bireyleri daha iyi anlama ve empati yeteneğinde büyük ilerlemeler oldu. Daha rahat ve sakin bir mantaliteye sahip oldu. Bir başka deyişle artık duygularını ve öfkesini kontrol edebiliyor.
Nuri Bey, Almanya'da Yaşayan Gurbetçi
Başlangıçtaki durumu: Kafa karışıklığı ve ne istediğinden emin olmama.

Hedefi: Kendisini geliştirmek ve hayat kalitesini arttırıp çevresindekilere yardımcı olmak.

Ulaştığı sonuç: Sorumluluğunu ele alıp kendisini geliştirmeye başladı. Hem kişisel olarak ve hem de aile içerisinde huzurunu ve mutluluğunu arttırdı. Hayatın her alanında başarısı yükseldi ve manevi olarak güçlendi. Kendisine ve çevresindekilere dilemiş olduğu gibi destek olmaya başladı.
KENDİNE
YATIRIM
YAP!

+35.000

Kişi Hayatını Değiştirdi!

+250.000 

TAKİPÇİMIZ SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN YAPTIĞIMIZ PAYLAŞIMLARIMIZDAN  HER GÜN İSTİFADE EDİYOR!

+10.000.000 

SOSYAL MEDYADAKİ VİDEOLARIMIZA ERİŞİM!

Kâr Getirisi En Yüksek Yatırım, Kendine Yaptığın Yatırımdır!
Bu Online Eğitim Programımız Birçok Danışanımızın Hayatını Değiştirdi.

Kendini tanıyıp hedeflerine hızlı ve kalıcı bir şekilde ulaşmak için kendine uygun bir eğitim mi arıyorsun? Sana potansiyelini nasıl keşfedeceğini ve zihnindeki olumsuz düşüncelerden nasıl kurtulacağını adım adım gösteriyoruz. Binlerce insanın hayatını olumlu yönde değiştiren ‘’Eğitim ve Rehberlik’’ programımızla sen de arzuladığın sonuca ulaşabilirsin.


Elinden tutup sana eşlik ederek seni hedeflediğin sonuçlara ulaştırmamızı ister misin?

Eğitimlerimize katılmak için başvuru süreci nasıl ilerliyor?

1. Bizimle ön görüşme yapmak adına online başvuruda bulunuyorsun. 
Sana nasıl destek olabileceğimizi ve sana nasıl bir yol haritası çıkaracağımızı anlayabilmemiz amacıyla öncesinde kısaca görüşmek için başvuru formunu dolduruyorsun.
2. Ekibimizden bir Uzman göndermiş olduğun başvuruyu inceleyecek.
Bize her gün onlarca başvuran kişi olduğu için eğitimlerimize uygunluğu önceden tespit ediyoruz. Eğitimlerimizden %100 istifade edebileceğine inandığımız bireylerin başvurularına telefonla geri dönüş sağlıyoruz. 
3. Göndermiş olduğun başvuru kabul edildiği zaman online ön görüşme randevusu ayarlanıyor.
Eğer telefonda uygunluk testini geçersen sana özel bir online strateji görüşmesi ayarlıyoruz. Bu strateji görüşmesinde sana özel bir yol haritası hazırlanıyor. Eğer her şey uyarsa değerli eğitim programlarımıza kabul edildin!
Uzman Ekibimiz

isa mayil
İsa Mayil
Uzman Psikolog & Eğitmen
İsa Mayil, Mayil Coaching Akademie'nin kurucusu.

Yıllardan beri Eğitimleriyle Avrupa'da yaşayan Gurbetçilerin içinde gizli kalmış potansiyellerini keşfederek daha başarılı ve huzurlu olmalarına vesile oluyor.

Eğitimlerimize katılan Danışanlarımıza rehberlik ve danışmanlık yaparak destek olmaktadır.

semih mayil
Semih Mayil
İktisat Psikoloğu & Başarı Koçu
Semih Mayil, Mayil Coaching Akademie'nin kuruluşundan bu yana geliştirmiş olduğu stratejilerle İsa Mayil ile birlikte binlerce insanın hayatını değiştirmesine vesile olmuştur.

Mayil Coaching Akademie'nin son yıllarda hızlı bir şekilde büyüyüp tanınmasında büyük bir rol oynamıştır. Birçok iş insanının daha başarılı olmalarını ve işletmelerini karlı bir şekilde büyütmelerini sağlamıştır.

Erken yaşta ticarete atıldığı ve kişisel gelişimle ilgilendiği için İşletme ve Psikoloji alanlarında ilgisiyle paralel olarak büyük donanım kazanmıştır.

Almanya'da Wirtschaftspsychologie fakültesinden başarılı bir şekilde mezun olmakla beraber binlerce seans deneyimiyle başarıya açık olan iş insanlarına adım adım yol göstermektedir.
Müşterilerimizin Memnuniyet Bildirileri

Mükemmel
63 değerlendirmeler göre.
Hasan Tinas
Hasan Tinas
Avrupalılar kavurdur diyorlar cahiller niye ekmeklerini yitiyorlar domuz yağı ile yapılıyor ekmekleri uzayda nasıl yasıyorsunuz yaşanır kendini tedavi et önce bedavamı tedavin
Zehra Tokmak
Zehra Tokmak
inanilmaz degisiklikler yasadim! hayallerime adim adim katilmis oldugum Egtimler ile ulasdim,Allah Razi olsun..
Enes Kiyik
Enes Kiyik
Als ich mich angemeldet habe ich mich gefragt wozu ich es brauche? Es hat mir sehr viel Spaß gemacht etwas neues zu lernen. Ich würde es da draußen an jeden empfehlen damit man was neues lernt und sich weiterbildet!
ömer esen
ömer esen
DİL, İNSANIN TERAZİSİDİR Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretlerinin nasihatlerinden: İnsan, iki küçük şeyin esiridir; biri kalptir, biri dildir. Dil, insanın terazisidir. Dil bir aslandır ki salıverilmesi ziyandır. Susmak, vakar elbisesidir. Konuşmadıkça, söylemedikçe söz senin emrindedir. Konuşunca, sen sözün emrine girersin.
Yavuz Mumcu
Yavuz Mumcu
Mayil Coaching (İsa Bey) insanlarin uyanmasında, gelişmesinde, Kitab ve Sünnet ışığında kendi farkındalığının artmasında ve bu vesileyle huzur, bolluk ve bereket gibi en hayati ihtiyaçları kendine mıknatıs gibi çekmeyi öğretiyor. İsa beyin samimi, cömert ve kardeşçe yaklaşımiyla kişinin gözü açılıyor ve mesafe kat ediyor. Kendisinin çok güzel bir sözü var:"kişi kitab okuyarak araba sürmesini öğrenemez, bir rehbere ihtiyacı vardır" aynende öyle! Kendisinden Allah cc. razı olsun, her zaman ve herkese tavsiye edebileceğim adres : Mayil Coaching! ????????
songuel aksu
songuel aksu
Sevgili isa Mail coaching, öncelikle sizlere çokkk Teşekkür ediyorum, bu değerli faydalı eğitimlerinizde banada yer verdiğiniz için Allah sizlerden razi olsun ???????????? bu Kaliteli başarılı ve insanlara çokkk yardımı faydası dokunan eğitimleri herkese cani gönülden tavsiye ediyorum... çünkü ben bu eğitimlerde olduğum için her gün rabbime şükrediyorum ... çünkü ben bu eğitimler sayesinde kendimi geliştirdim, Allah’ın izniyle çokk faydalarını gördüm isterimki herkesde faydalansın ... Mutluluk gelişimle oluşuyor. Kendimi geliştirdikçe mutlu oldum....Ben kendimi bu eğitimler sayesinde tanıdım yeteneklerimi keşfettim her öğrendiğim eğitimleri hayatıma geçirip başarılı oldum Allah’ın izniyle.. Ve çok teşekkür ediyorum bu faydalı başarılı eğitimleri sunan isa Mail coaching Akademi Allah sizden razı olsun iyiki bu eğitimler var. şükürler olsun Rabbime????????????
Fynn Schmitz
Fynn Schmitz
Ich habe sehr gute Erfahrung mit Herr Mayil gemacht. Kann es jedem nur empfehlen. Von mir gibt es 5 Stunden.
Select Columns Layout
Danışanlarımızdan her gün memnuniyet mesajları alıyoruz:
Danışanlarımızdan beklentilerimiz:
 • Avrupa'da yaşıyor olmalısın...
 • Kendine ve çevrene değer verip kendini gerçekleştirmek ve sevdiklerinle birlikte daha huzurlu yaşamak istiyor olmalısın…
 • Hedeflerine ulaşmak için kendini geliştirmek istiyor olmalısın.
 • En iyi yatırımın kendine yaptığın yatırım olduğunu bilmeli ve gelişimi seven, buna bütçe ayırabilecek birisi olmalısın...
 • Hedeflenen sonuca ulaşmak için sadece konuşan ve başkalarını suçlayan değil sorumluluğu ele alıp öğrendiklerini harekete geçiren ve uygulayan birisi olmalısın...
 • Her şeyi bildiğini ve dünyanın kendi etrafında döndüğünü zannetmemeli; kendini geliştirmeye açık olmalısın...
 • Dürüst, güvenilir ve sözünde duran bir kişiliğe sahip olman gerekiyor...
 • İstediğin sonucu elde etmek için kendine vakit ayırabilir ve bütçe ayırmış olmalısın...


Konumumuz

Ofisimiz Avrupa'da yaşayan Gurbetçilerin merkezi olan Almanya Duisburg'da. Yıllardan beri buradan tüm Avrupa'ya hizmet vermekteyiz. Günlük olarak Avrupa'nın her bölgesinden programlarımıza katılmak isteyen birçok kişiden başvuru talebi aldığımız için çalışmalarımız online bir şekilde ilerliyor. Dolayısıyla danışanlarımızın ofisimize  gelmesine ve yorulmasına gerek kalmıyor.


Ekibimiz ile buradan Danışanlarımıza daha huzurlu, mutlu ve başarılı olmaları için destek oluyoruz.

konum
Mayil Coaching Akademie

Bizimle öngörüşmek için şimdi başvuru gönder!
Lütfen aklınızda bulundurun:
Kontenjanımız sınırlı olduğu için kaliteyi yüksek tutmak amacıyla Eğitimlerimize sadece sınırlı sayıda Danışan kabul ediyoruz.
Eğitimlerimiz çok büyük talep görüyor. Dolayısıyla Bizimle çalışmak için bir başvuru gerekmektedir. Ücretsiz bir ön görüşmede, sana nasıl yardımcı olacağımızı anlayıp özel bir yol haritası hazırlayacağız. Sakın unutmayın başarıya giden yol burdan geçer.
Başvuru sayfasına ulaşmak için aşağıdaki linke tıklayın:
This site is not a part of the Facebook website or Facebook Inc. Additionally, This site is NOT endorsed by Facebook in any way. FACEBOOK is a trademark of FACEBOOK, Inc.