ÜCretsiz ONLİNE SEMİNER:

Erteleme Alışkanlığından Kurtulup Görevlerini, Hedeflerini ve Projelerini  Disiplinli Bir Şekilde Gerçekleştir ve Zamanını Önemli Bulduğun Şeyler için Verimli Kullanarak Stresini Azalt ve Daha Fazla Para ve Zaman Kazan.

İsa Mayil

Uzman Psikolog ve İktisatçı

Bu 60 DAKİKALIK ONLİNE seminerde şunları öğreneceksin:

  • Görevlerini ve hedeflerini ertelemeden nasıl kararlılıkla gerçekleştireceğini öğren!
  • Günlük yaşantını ve yapman gereken işleri nasıl daha iyi düzenleyeceğini ve daha net bir bakış açısı kazanabileceğini öğren!
  • Motivasyonun olmadığı zamanlarda bile kendini nasıl harekete geçirebileceğini öğren!
  • Evde veya ofiste nasıl daha düzenli ve verimli çalışabileceğin öğren!
  • Sonuç olarak nasıl daha verimli olup daha fazla işi tamamlayacak, daha organize olacak ve daha etkili bir şekilde çalışacağını öğreneceksin!

Erteleme Alışkanlığına Karşı Psikolojik Olarak Test Edilmiş İpuçları!

Etkili İpuçlar

Erteleme alışkanlığı ile baş etme konusunda psikolojik olarak test edilmiş etkili ipuçları.

Pratik Stratejiler

Görevleri ve hedefleri daha disiplinli bir şekilde gerçekleştirmek için pratik stratejiler.

Yepyeni bir Çözüm

Zamanı daha verimli kullanarak daha fazla başarı, motivasyon ve az stres elde etmek için yepyeni bir çözüm.

Bu Online Seminere Kimler Katılmalı?

Kendi işinin patronları, yöneticiler, yoğun tempoda çalışanlar, homeoffice yapanlar ve hedeflerini istikrarlı bir şekilde gerçekleştirmek isteyen herkes bu online seminere katılmalı.

İsa Mayil Hakkında

  • İsa Mayil, Almanya'da doğup büyümüş, işletme ve sosyoloji lisanslarına ek olarak klinik psikoloji yüksek lisans ve doktora derecelerine sahiptir.
  • Üniversite öğrencisiyken kuyum ve mücevherat sektöründe işini kurarak, dijitalleşme ve inovasyon alanlarında öncü oldu.
  • Batı'da edindiği bilgi ve tecrübeleri gurbetçilerin inançlarına ve kültürüne özgü bir şekilde harmanlayarak, bilim ve inanç arasında köprüler kurarak kişilere özel yol gösteriyor.
  • YouTube üzerinden paylaştığı videolarla, televizyon ve dijital kanallar aracılığıyla milyonlarca kişiye ulaşarak, milyonlarca kişinin hayatını pozitif yönde etkilemiştir.

Tüm Yerler Dolmadan Hemen Kayıt Ol!

Şimdi Ücretsiz Kayıt Ol!

Soru & Cevap

Seminer nasıl yapılıyor?

Seminer online olarak gerçekleşiyor. Seminere kayıt olduktan hemen sonra, katılım bağlantısı içeren bir e-posta alacaksın. Sadece bağlantıya tıklayarak seminere katılabilirsin!

Seminer ne kadar sürecek?

Seminer yaklaşık olarak 60 dakika sürecek.

Bu seminer benim için uygun mu?

Eğer görevlerini sık sık erteliyor ve işleri ertelemekten hoşlanmıyorsan, bu seminer tam sana göre. Bu seminerde binlerce insanın erteleme alışkanlıklarını yenmelerine yardımcı olan günlük yaşamda denenmiş ipuçları ve stratejileri öğreneceksin. Böylece görevlerini, hedeflerini ve projelerini kararlı bir şekilde gerçekleştirme konusunda daha başarılı olabileceksin.