ÜCretsiz ONLİNE SEMİNER:

Erteleme Alışkanlığından Kurtulup Görevlerini, Hedeflerini ve Projelerini  Disiplinli Bir Şekilde Gerçekleştir ve Zamanını Önemli Bulduğun Şeyler için Verimli Kullanarak Stresini Azalt ve Daha Fazla Para ve Zaman Kazan.

İsa Mayil

Uzman Psikolog ve İktisatçı

Bu 60 DAKİKALIK ONLİNE seminerde şunları öğreneceksin:

  • Görevlerini ve hedeflerini ertelemeden nasıl kararlılıkla gerçekleştireceğini öğren!
  • Günlük yaşantını ve yapman gereken işleri nasıl daha iyi düzenleyeceğini ve daha net bir bakış açısı kazanabileceğini öğren!
  • Motivasyonun olmadığı zamanlarda bile kendini nasıl harekete geçirebileceğini öğren!
  • Evde veya ofiste nasıl daha düzenli ve verimli çalışabileceğin öğren!
  • Sonuç olarak nasıl daha verimli olup daha fazla işi tamamlayacak, daha organize olacak ve daha etkili bir şekilde çalışacağını öğreneceksin!

Erteleme Alışkanlığına Karşı Psikolojik Olarak Test Edilmiş İpuçları!

Etkili İpuçlar

Erteleme alışkanlığı ile baş etme konusunda psikolojik olarak test edilmiş etkili ipuçları.

Pratik Stratejiler

Görevleri ve hedefleri daha disiplinli bir şekilde gerçekleştirmek için pratik stratejiler.

Yepyeni bir Çözüm

Zamanı daha verimli kullanarak daha fazla başarı, motivasyon ve az stres elde etmek için yepyeni bir çözüm.

Bu Online Seminere Kimler Katılmalı?

Kendi işinin patronları, yöneticiler, yoğun tempoda çalışanlar, homeoffice yapanlar ve hedeflerini istikrarlı bir şekilde gerçekleştirmek isteyen herkes bu online seminere katılmalı.

İsa Mayil Hakkında

  • İsa Mayil, Almanya'da doğup büyümüş, işletme ve sosyoloji lisanslarına ek olarak klinik psikoloji yüksek lisans ve doktora derecelerine sahiptir.
  • Üniversite öğrencisiyken kuyum ve mücevherat sektöründe işini kurarak, dijitalleşme ve inovasyon alanlarında öncü oldu.
  • Batı'da edindiği bilgi ve tecrübeleri gurbetçilerin inançlarına ve kültürüne özgü bir şekilde harmanlayarak, bilim ve inanç arasında köprüler kurarak kişilere özel yol gösteriyor.
  • YouTube üzerinden paylaştığı videolarla, televizyon ve dijital kanallar aracılığıyla milyonlarca kişiye ulaşarak, milyonlarca kişinin hayatını pozitif yönde etkilemiştir.

Eğitimlerimize katılanların Yorumları:

Mükemmel
62 değerlendirmeye göre.
Zehra Tokmak
Zehra Tokmak
inanilmaz degisiklikler yasadim! hayallerime adim adim katilmis oldugum Egtimler ile ulasdim,Allah Razi olsun..
Enes Kiyik
Enes Kiyik
Als ich mich angemeldet habe ich mich gefragt wozu ich es brauche? Es hat mir sehr viel Spaß gemacht etwas neues zu lernen. Ich würde es da draußen an jeden empfehlen damit man was neues lernt und sich weiterbildet!
ömer esen
ömer esen
DİL, İNSANIN TERAZİSİDİR Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretlerinin nasihatlerinden: İnsan, iki küçük şeyin esiridir; biri kalptir, biri dildir. Dil, insanın terazisidir. Dil bir aslandır ki salıverilmesi ziyandır. Susmak, vakar elbisesidir. Konuşmadıkça, söylemedikçe söz senin emrindedir. Konuşunca, sen sözün emrine girersin.
Yavuz Mumcu
Yavuz Mumcu
Mayil Coaching (İsa Bey) insanlarin uyanmasında, gelişmesinde, Kitab ve Sünnet ışığında kendi farkındalığının artmasında ve bu vesileyle huzur, bolluk ve bereket gibi en hayati ihtiyaçları kendine mıknatıs gibi çekmeyi öğretiyor. İsa beyin samimi, cömert ve kardeşçe yaklaşımiyla kişinin gözü açılıyor ve mesafe kat ediyor. Kendisinin çok güzel bir sözü var:"kişi kitab okuyarak araba sürmesini öğrenemez, bir rehbere ihtiyacı vardır" aynende öyle! Kendisinden Allah cc. razı olsun, her zaman ve herkese tavsiye edebileceğim adres : Mayil Coaching! ????????
songuel aksu
songuel aksu
Sevgili isa Mail coaching, öncelikle sizlere çokkk Teşekkür ediyorum, bu değerli faydalı eğitimlerinizde banada yer verdiğiniz için Allah sizlerden razi olsun ???????????? bu Kaliteli başarılı ve insanlara çokkk yardımı faydası dokunan eğitimleri herkese cani gönülden tavsiye ediyorum... çünkü ben bu eğitimlerde olduğum için her gün rabbime şükrediyorum ... çünkü ben bu eğitimler sayesinde kendimi geliştirdim, Allah’ın izniyle çokk faydalarını gördüm isterimki herkesde faydalansın ... Mutluluk gelişimle oluşuyor. Kendimi geliştirdikçe mutlu oldum....Ben kendimi bu eğitimler sayesinde tanıdım yeteneklerimi keşfettim her öğrendiğim eğitimleri hayatıma geçirip başarılı oldum Allah’ın izniyle.. Ve çok teşekkür ediyorum bu faydalı başarılı eğitimleri sunan isa Mail coaching Akademi Allah sizden razı olsun iyiki bu eğitimler var. şükürler olsun Rabbime????????????
Fynn Schmitz
Fynn Schmitz
Ich habe sehr gute Erfahrung mit Herr Mayil gemacht. Kann es jedem nur empfehlen. Von mir gibt es 5 Stunden.
Asli Karabag
Asli Karabag
Selamun Aleyküm saygideger hocam,sizinle tanismak bana henüz kismet olmadi..Ancak vidaolarinizi izliyorum onlarin bana çok faydasi oldu Insallah en yakin zamanda taninismak ümüdiyle ????
Ayse Özcelik
Ayse Özcelik
Hayatımda cok guzel maddi manevi değişikler oldu, olmayi da devam ediyor, kimbilir daha ne ogrendiklerimle kendim de değişim ve gelişim olacak.. Bazen kendime diyorum gec mi kalmışım???? bunda da var bir iyilik guzellik hikmet diyorum..???? Elhamdullilah cok mutluyum???? Rabbim uygulayip hayatimiza geçirmeyi ve baskalarina faydalı olabilmeyi nasip etsin???? Çok teşekkür ederim Isa hocam, hayatimiza sevdiklerimize ögrettiklerinizle cok seyler kattınız, hangi birini anlatayım... Rabbim sizi her daim melek ordulariyla beraber olmayi nasip etsin, Cennet ile müşerreflendirsin????

Tüm Yerler Dolmadan Hemen Kayıt Ol!

Şimdi Ücretsiz Kayıt Ol!

Soru & Cevap

Seminer nasıl yapılıyor?

Seminer online olarak gerçekleşiyor. Seminere kayıt olduktan hemen sonra, katılım bağlantısı içeren bir e-posta alacaksın. Sadece bağlantıya tıklayarak seminere katılabilirsin!

Seminer ne kadar sürecek?

Seminer yaklaşık olarak 60 dakika sürecek.

Bu seminer benim için uygun mu?

Eğer görevlerini sık sık erteliyor ve işleri ertelemekten hoşlanmıyorsan, bu seminer tam sana göre. Bu seminerde binlerce insanın erteleme alışkanlıklarını yenmelerine yardımcı olan günlük yaşamda denenmiş ipuçları ve stratejileri öğreneceksin. Böylece görevlerini, hedeflerini ve projelerini kararlı bir şekilde gerçekleştirme konusunda daha başarılı olabileceksin.