ÜCretsiz ONLİNE SEMİNER:

Düşüncenin Gücüyle Çalışarak Finansal Bereketini ve Kazancını Arttırmanın Yolunu Öğren!

İsa Mayil

Uzman Psikolog ve İktisatçı

Bu ONLİNE seminerde şunları öğreneceksin:

  • 1. Ders: ''Zenginleri zengin yapan, yoksulları yoksul yapan davranışlar ve düşünceler nedir?''
  • 2. Ders: '"Her şeyimi kaybettikten sonra nasıl kısa sürede hayallerimin ötesinde bir hayata kavuştum?"
  • 3. Ders: ''Zenginleri zengin yapan az bilinen yöntem!''
  • Ayrıca katılımcılara kitap hediyemiz olacak!

Bu seminer, etkileyici bir hayat hikayesi ve tecrübeli bir eğitmenin liderliğinde, bolluk bereketi yakalamak adına gereken doğru kafa yapısını keşfetmek için mükemmel bir fırsat!

Zenginlik için Doğru Düşünce Yapısı

Zenginliği yakalamak için doğru düşünce yapısını geliştirmenin önemi ve nasıl yapabileceğin konusunda sırlı bilgiler edineceksin.

Etkileyici Hayat Hikayesinden Tavsiyeler

Başarılı girişimcilerin hayat hikayelerinden çıkarılabileceğin önemli dersleri seninle paylaşacağız.

Zengin yapan yepyeni bir Çözüm

Zenginleri zengin yapan az bilinen bir yöntemin duyurusunu yapacağız! Bu çözüm sayesinde, finansal başarı için gerekli araçları nasıl kullanacağını ve bolluk bereketi elde etmenin yollarını öğreneceksin.

İsa Mayil Hakkında

  • İsa Mayil, Almanya'da doğup büyümüş, işletme ve sosyoloji lisanslarına ek olarak klinik psikoloji yüksek lisans ve doktora derecelerine sahiptir.
  • Üniversite öğrencisiyken kuyum ve mücevherat sektöründe işini kurarak, dijitalleşme ve inovasyon alanlarında öncü oldu.
  • Batı'da edindiği bilgi ve tecrübeleri gurbetçilerin inançlarına ve kültürüne özgü bir şekilde harmanlayarak, bilim ve inanç arasında köprüler kurarak kişilere özel yol gösteriyor.
  • YouTube üzerinden paylaştığı videolarla, televizyon ve dijital kanallar aracılığıyla milyonlarca kişiye ulaşarak, milyonlarca kişinin hayatını pozitif yönde etkilemiştir.

Bu Online Seminere Kimler Katılmalı?

İşini büyütmek, kazancını arttırmak ve sermayesini çoğaltmak için çalışan ve kendini geliştirmeye istekli olan herkes bu tanıtım seminerine şimdi kayıt olabilir.

Eğitimlerimize katılanların Yorumları:

Mükemmel
63 değerlendirmeler göre.
Hasan Tinas
Hasan Tinas
Avrupalılar kavurdur diyorlar cahiller niye ekmeklerini yitiyorlar domuz yağı ile yapılıyor ekmekleri uzayda nasıl yasıyorsunuz yaşanır kendini tedavi et önce bedavamı tedavin
Zehra Tokmak
Zehra Tokmak
inanilmaz degisiklikler yasadim! hayallerime adim adim katilmis oldugum Egtimler ile ulasdim,Allah Razi olsun..
Enes Kiyik
Enes Kiyik
Als ich mich angemeldet habe ich mich gefragt wozu ich es brauche? Es hat mir sehr viel Spaß gemacht etwas neues zu lernen. Ich würde es da draußen an jeden empfehlen damit man was neues lernt und sich weiterbildet!
ömer esen
ömer esen
DİL, İNSANIN TERAZİSİDİR Erzurumlu İbrahim Hakkı Hazretlerinin nasihatlerinden: İnsan, iki küçük şeyin esiridir; biri kalptir, biri dildir. Dil, insanın terazisidir. Dil bir aslandır ki salıverilmesi ziyandır. Susmak, vakar elbisesidir. Konuşmadıkça, söylemedikçe söz senin emrindedir. Konuşunca, sen sözün emrine girersin.
Yavuz Mumcu
Yavuz Mumcu
Mayil Coaching (İsa Bey) insanlarin uyanmasında, gelişmesinde, Kitab ve Sünnet ışığında kendi farkındalığının artmasında ve bu vesileyle huzur, bolluk ve bereket gibi en hayati ihtiyaçları kendine mıknatıs gibi çekmeyi öğretiyor. İsa beyin samimi, cömert ve kardeşçe yaklaşımiyla kişinin gözü açılıyor ve mesafe kat ediyor. Kendisinin çok güzel bir sözü var:"kişi kitab okuyarak araba sürmesini öğrenemez, bir rehbere ihtiyacı vardır" aynende öyle! Kendisinden Allah cc. razı olsun, her zaman ve herkese tavsiye edebileceğim adres : Mayil Coaching! ????????
songuel aksu
songuel aksu
Sevgili isa Mail coaching, öncelikle sizlere çokkk Teşekkür ediyorum, bu değerli faydalı eğitimlerinizde banada yer verdiğiniz için Allah sizlerden razi olsun ???????????? bu Kaliteli başarılı ve insanlara çokkk yardımı faydası dokunan eğitimleri herkese cani gönülden tavsiye ediyorum... çünkü ben bu eğitimlerde olduğum için her gün rabbime şükrediyorum ... çünkü ben bu eğitimler sayesinde kendimi geliştirdim, Allah’ın izniyle çokk faydalarını gördüm isterimki herkesde faydalansın ... Mutluluk gelişimle oluşuyor. Kendimi geliştirdikçe mutlu oldum....Ben kendimi bu eğitimler sayesinde tanıdım yeteneklerimi keşfettim her öğrendiğim eğitimleri hayatıma geçirip başarılı oldum Allah’ın izniyle.. Ve çok teşekkür ediyorum bu faydalı başarılı eğitimleri sunan isa Mail coaching Akademi Allah sizden razı olsun iyiki bu eğitimler var. şükürler olsun Rabbime????????????
Fynn Schmitz
Fynn Schmitz
Ich habe sehr gute Erfahrung mit Herr Mayil gemacht. Kann es jedem nur empfehlen. Von mir gibt es 5 Stunden.

Tüm Yerler Dolmadan Hemen Kayıt Ol!

Şimdi Ücretsiz Kayıt Ol!